17 Ekim 2017 #9700967

Akbank Arife Tarife Adında Benim Haberim Olmadan Hesabımdan 700₺ Para Almış

Akbank ile uzun yıllardan beri çalışmaktayım fakat benim hiçbir talimatım olmadan hesabımdan 700₺ ücret Arife Tarife üyeliği için kesilmiş. Ben ne EFT ne de havale işlemlerini kullanmaktayım. Benim haberim olmadan yapılan bu üyeliğin derhal iptalini ve paramın iadesini en kısa zamanda gerçekleştirilmesini talep ediyorum, aksi halde Akbank ile tüm kartlarımı ve hesaplarımı derhal kapatacağımı bildirmek isterim.

Cemal 462 Okunma

Cevaplar

  • Cemal26 Ekim 2017

    Sorun günlerden beri hallolmadı. Kullanılmayan hizmetin parasını nasıl alırsınız. Bankanızla ile bağlantılı tüm kredi kartlarımı ve hesabımı en kısa sürede kapatacağım.

  • Akbank Temsilcisi18 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön