16 Mart 2013 #1688245

Akbank Anlaşamıyoruz!

Axess kredi kartımı 3 yıl önce kapattırmıştım. Yaklaşık 1 yıl önce yeniden Axess kredi kartı kullanmaya başladım. Yeni kartın numarası öncekinden farklı. Kapalı olan kredi kartıyla ilgili tüketici hakem heyeti 1 ay kadar önce tarafıma para iadesine yönelik karar verdi. Sıkıntı burada başlıyor. Bankaya iletişim formu yoluyla şu soruyu soruyorum: Kart kapalı olduğu için parayı nasıl iade edeceksiniz?


Banka verdiği cevapta uzun uzun mahkeme kararlarından, kart aidatlarının yasal mevzuatından bahsederek en sonunda diyor ki: kredi kartı aidatının iadesi talebine olumlu yanıt veremiyoruz. acaba benmi anlatamıyorum yoksa mesajı okumadan mı cevap yazıyorlar.

Mesut 46 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Mart 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön