Akbank Altın Makas Aralığı

Abdullah Abdullah29 Mayıs 14:56

Akbank’ta yatırımcıyım. Altın al sat makas aralığı 3-3.5₺’lerden 6 ₺ nin üzerine çıktı bir anda. Sordum piyasa dalgalanmasını öne sürüyorlar. Kusura bakmayın ama piyasa 3 aydır dalgalı ve şimdi mi aklınız başınıza geliyor makas aralığını arşa çıkarmak? En yakın zamanda yatırımımı başka bankaya taşıyacağım. Müşteri kaybetmekten başka bir e yaramaz yaptığınız.

Cevaplar

profile-icon Abdullah 29 Mayıs 16:38

Arayıp 20 dakika görüştüğümde de şikayetinizi işleme aldık demişlerdi. Piyasa dalgalanması bahanesini bulup mail atmışlar.

Akbank Logo Akbank 29 Mayıs 14:56

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler