03 Nisan 2013 #1719359

Akbank Alınmayan Hizmetin Parasını Tahsil Ediliyor!

Çalıştığım Şirket Maaş hesaplarını **** Bank tan alıp Akbanka geçirdi. Bu değişim olur olmaz hesap hareketlerimi incelediğimde 13 adet sms üyeliği aylığı alındığını gördüm. Hiç kullanmadığım bir hesap içinde hiç para yokken geçmişe yönelik sms üyeliği tahsil ediliyor ki bu üyeliği ben yapmadım.


Üstelik aylık 2, 99 TL Müşteri hizmetlerini aradığımda bana 13 aylık geçmiş dönemleri tahsilatı deniyor , oysaki maaş hesabı mart sonu 2013 te açıldı. Akbank vatandaştan nasıl para alırız diye çeşitli yollar bulmuş. sms aboneliği yapmışlarsa parasını azar azar alıyorlar sizden haberiniz olmadan.

Murat 30 Okunma

Cevaplar

  • Murat05 Nisan 2013

    Merhaba Banka Şikayetimvar sitesi üzerinden yapmış olduğum şikayete istinaden almış olduğu ücretleri hesabıma geri iade etmiştir. Teşekkür ederim.

  • Akbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön