18 Nisan 2013 #1749481

Akbank Adil Olmayan Yaklaşım!

Bugün Giresun/Merkez Akbank şubesine para çekmeye gittim. Sıra numarası aldım ve beklemeye koyuldum. Benden sonra gelen kişiler benden önce işlerini halledip gittiler neden diye sorduğumda " Beyefendinin acelesi varmış. " diye bir cevap aldım. Bende benimde acelem var dedim. Cevap alamadım. Sıramı beklemeye devam ettim.


Sıram geçmiş ! Gişe memurana dediğimde " Beni takip etmekten sıranızı kaçırmıştırsınız " demesi üzerine sinirlerim acayip gerildi ama hiçbir cevap veremedim. Sıram geçmiş işlem yapabiliyormuyum dediğimde yeni sıra alın dedi. Aldım. Ondan sonra gittiğimde gayet soğuk bir tavırla karşılaştım çok ilgisizdi. 30 tl para çekmiştim. Parayı dilenciye atar gibi verdi.

Kubilay 57 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön