15 Ağustos 2017

Akbank 'a Kredi Kartı Başvurusunda Bulunmadığıma Rağmen Başvuru Sonucu Maili Geldi

15.08.2017 tarihinde saat 12:29'da email adresime [email protected] email adresinden aşağıdaki mesaj gelmiştir. Benim böyle bur başvurum bulunmamaktadır. Bu maili Akbank olarak sizin gönderip göndermediğiniz hakkında bana bilgi vermenizi rica ediyorum. Ayrıca tarafınıza böyle bir başvuru yapıldıysa kimlik bilgilerim çalınmış demektir ve başvuruyu yapan kisi veya kisiler hakkında suç duyurusunda bulunmanızı ve emniyet güçlerine haber vermenizi rica ediyorum. Söz konusu mail sizin tarafınızdan gönderildiyse bu konuda hukuki girişimlerde bulunacağımı belirtmek istiyorum.


Kredi kartı başvurunuz hakkında (Ref:1001862427***)


Sayın Müşterimiz,


Kredi kartı başvurunuz için teşekkür ederiz. Gerçekleştirmiş olduğunuz kredi kartı başvurunuz bankamız kriterlerine uygun olmadığından değerlendirilememiştir.

Mehmet 471 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet21 Ağustos 2017

  Akbank internet sitesinde bildirim oluşturup sorumu ayrıntılı bir şekilde yazmama rağmen hiçbir bilgi verilmedi. Bildirim no. 'yu yazıp şikayet takibine bakmak istediğimde sadece sonuçlandı yazan bir mesaj ile karşılaşıyorum. Mesajın altında da şikayet detaylarınızı Akbank direkt üzerinden görüntülemek için tıklayınız linki var. Akbank kredi kartı hesabımı yıllar önce kalıcı olarak kapattığım için bu linke tıklamaktan özellikle kaçındım. Türkiye'de hiçbir bankada aktif hesabım, aktif internet hesabım veya kredi kartı hesabım bulunmamaktadır. İlk sorumun yanıtını hala alabilmiş değilim. Burada otomatik mesaj yazılarak ayrıntılı bilgi verileceği söylendi fakat hiçbir bilgilendirmede bulunulmadı. Tekrar hatırlatma yaparak tarafıma ilk sorum hakkında bilgi verilmesini rica ediyorum. Saygılar.

 • Mehmet15 Ağustos 2017

  7 senedir Akbank'ta veya Türkiye'deki hiçbir bankada aktif hesabım veya kredi kartı hesabım bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra tarafımdan bankanıza veya hiçbir bankaya, hiçbir kredi kartı başvurusunda bulunulmamıştır. Konuyla ilgili mailinizi bekliyorum. Saygılar.

 • Mehmet15 Ağustos 2017

  7 senedir hiçbir banlada aktif hesabım bulunmamaktadır

 • Akbank Temsilcisi15 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön