26 Ekim 2016 #6784279

Akbank  8 Ayda Kimlik Bilgilerimi Bir Türlü Güncelleyemediler!

3 aydır internet bankacılığını kullanamıyorum, nedeni ise Mart 2016 da güncel kimlik belgesi ile kredi kullanmış olmama rağmen kimlik bilgilerimi sistemden güncellememişler, dolayısıyla internet bankacılığı şifremi vermediler. ''Kimlik bilgilerimin her ikisi de bende mevcut, kimlik bilgilerini sormanızın amacı benim doğru kişi olup olmadığımı teyit etmek değil mi? ' diye sorduğumda cevap veremeyip kimlik bilgilerimi güncellemem gerektiğini bu şekilde işlem yapamayacaklarını belirttiler.


08:00 -17:00 mesai yaptığım için izin alıp şubeye gidip kimlik bilgilerimi güncelledim, bankadaki görevli beyefendiden kimlik bilgilerimin güncellendiğini ve internet bankacılığı şifremi alabileceğim teyidini aldıktan sonra bankadan ayrıldım. Aradan 3 hafta geçmesine rağmen hala kimlik bilgilerim güncellenmemiş ve internet bankacılığı kullanamıyorum, Akbank mı bir daha tövbe, fatura bile yatırmaya güvenemem artık!

Muzaffer 187 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer29 Ekim 2016

    Değerlendirmeye alıyorsunuz daha önce de defalarca değerlendirmeye aldığınız gibi! Ancak basit bir konuda bile çözüm üretmekten acizsiniz, müşteri hizmetleriniz tarafından her aranmamda bu kez sorunu hallettiler galiba diyorum ama her defasında kredi vs. Hizmet pazarlamaya çalışıyorsunuz, önce müşterilerinizin sorununa yönelin müşteri memnun kalırsa zaten sizi tercih eder ama bu haliyle Akbank'a fatura bile ödenmez!

  • Akbank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön