19 Eylül 2013 #2020000

Akbank 75 TL Kart Aidatı Kesmiş Parayı Kolay Kazanmıyoruz!

Bu şikayeti eşim adına yazıyorum. Her ne kadar kredi kar aidatı yok kart ücreti almıyoruz deseler de artık bankalara inanmamak lazım. Mümkünse tamamen bankalardan uzak durmalıyız.


1 adet kredi kartım var onu kullanıyorum. Akbanka ait Axess kart. Bu kartıma her defasında itiraz etmeme rağmen her sene yine yıllık ücreti adı altında 75 TL tutar yazılıyor. Az gibi görünen bu tutar 10 kişide 750 100 kişide 7500 TL yapar ki bankaların nasıl banka olduklarına küçük bir örnek.


Dolayısıyla böyle bir tutarı hiçbir zaman kabul etmiyorum ve gerekirse 75 TL iadenin yapılması için gerekli başvuruları yapacağımı bildirmek istiyorum çünkü biz parayı kolay kazanmıyoruz. kolay da gitsin istemem.


Beyza E.

İsmail 42 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön