01 Temmuz 2014

Akbank 62 Gündür Harcama İtirazıma Dönmedi Çözüm Bulmadı!

Ekstremde yer alan ‘Erkan Komurculuk Kayseri Tur' firmasından herhangi bir hizmet veya mal almamış olmama rağmen, 17. 04. 2014 ve 18.04.2014 tarihlerinde 4 kalem harcama ile toplam 25.000 tl harcama ekstreme yansıtılmıştır. Harcama karşılığında hiçbir hizmet almadım, fatura veya döküm tarafıma gönderilmemiştir.


Bu harcama ile ilgili herhangi bir bilgim yoktur. Kredi kartımı kaybetmedim veya çaldırmadım. İşlem tarafımca yapılmamıştır.


Bu işlem bankaya faks olarak itiraz bildirilmiş olmama ve defalarca aramama rağmen 62 gündür çözüme kavuşmamış olup banka tarafından borç ekstreme yansıtılmış ve kredi kartım iptal edilmiş mağdur olmuş bulunmaktayım.

Vedat 454 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön