12 Mart 2013

Akbank 5 Yıl Geçti Halamı Kara Listedeyim!

Yaklaşık 5 sene önce öğrenciyken farklı bankalarda kartlarım vardı. Bir süre ödeme sorunundan dolayı yapılandırdım ama avukatlık olmadım. Bunun adına kara listemi denir bilmiyorum. Fakat 5 sene geldi geçti. Şuanda yüksek maaşlı bir işte çalışıyorum. Konut kredisi çekicem fakat kart çıkarmam lazım. Ama hiç bir banka kart çıkartmıyor. Başvurularım kara listede hala göründüğümden dolayı red ediliyormuş. Daha kaç yıl bekleyeceğim ?

Denizhan 65 Okunma

Cevaplar

  • Denizhan18 Mart 2013

    Cevap verildiği tarih 13 Mart fakat 1 kişi bile geri dönüş yapmadı. Konuyla alaka bilgi verilmesini rica ediyorum. 1-2 Banka yüzünden 6 senedir kilit durumdayım.

  • Akbank Temsilcisi13 Mart 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön