23 Eylül 2013 #2026487

Akbank 36 TL Hesap Özeti Bildirim Ücreti Kesti!

Akbanka ait 2 adet vadesiz mevduat hesabım bulunmakta ve uzun süredir kullanmadığım hesabın kapatılması için müşteri hizmetlerini evvel zaman önce arayarak bilgi verdiğim hesap kapatılmamış ve yaklaşık 2 ay önce iş yerim tarafından maaş hesabı olarak açılan Taksim hesabımdan eski hesabıma ait olduğu söylenen 8 kalem 6 TL üzerinden toplamda 36 TL hesap özeti bildirim ücreti kesildi.


İadesini talep etmeme rağmen bir sonuç alamadım, bu nedenle Akbank ile tüm ilişiğimin kesilmesi için hesaplarımın hepsini kapattıracağım ayrıca müşteri hizmetlerinizin de görüşmelerde sinirli ve kaba bir üslup kullandığını belirtmek isterim.

Ömercan 31 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön