20 Nisan 2013 #1754554

Akbank 3000 TL Limiti Kullanamıyorum!

Bankanızın müşterisiyim axess kredi kartım var ve bu kartlara ait 3000 TL extra limit verdiniz fakat geçen gün hızlı para kullanmak istedim aldığım cevap ise bu limiti kullanamadığı yönünde oldu. Acaba neden bu parayı kullanamıyorum eğer kullanamıyor isem neden verdiniz ?Buna benzer birçok şikayetin olduğunu gördüm.Acaba müşterilerinizle dalga mı geçiyorsunuz?

Ercan 382 Okunma

Cevaplar

 • Ercan04 Mayıs 2013

  Şikayeti gireli 2 hafta oldu hala geri dönüş yapılmadı:(Akbank mail yollandı demiş fakat kesinlikle mail almadım.Yolladığınız maili kanıtlayın buradan özür dileyeyim.Yalan söylüyorsunuz.Yazıklar olsun size.

 • Ercan23 Nisan 2013

  Sizin kadar ayaküstü yalan söyleyebilen bir banka daha yoktur. Benim neden haberim olmadı bu e-posta'dan acaba.Şimdi tekrar kontrol etti tarafınızdan gelen bir e-posta yok mailimde.

 • Akbank Temsilcisi23 Nisan 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 22/04/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Akbank Temsilcisi20 Nisan 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz . Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön