07 Eylül 2013 #1998385

Akbank 3 Yıldır Maaşımdan Kesinti Yapıyor!

Ayrılmış olduğum eşimin 2 aracı Akbank A. Ş. tarafından haczedilmiştir. Ancak araçlar parçalanmış vaziyette ve kasa şeklinde satılmıştır parçalar Yediemin deposunda kayıptır.


Yediemin deposuyla şifahen görüşmede parçalarında alıcıya teslim edildiği söylenmektedir. Buna istinaden araçlar değer kasa olarak değerinden düşük satıldığı için çekilen krediler kapatılamamış olup 3 yıldır söz konusu araçlara kefilliğimden araçların borcu maaşımdan kesilmektedir.


Konu ile ilgili savcılığa suç duyurusunda bulundum ancak bir kezde konunun yetkililerce araştırılıp sonuçlanmasını istiyorum.

Duygu 33 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön