22 Mart 2013

Akbank 3 Aydır Bloklanan Şifreyi Değiştiremedi!

21.12.2012 tarihinde Malatya Merkez Akbank Şubenize giderek blok olan şifremin yenilenmesi ve kilidin kaldırılması talebinde bulundum. Fakat hem Benimle ilgilenen hem telefonlara cevap veren personeliniz maalesef gerekli işlemleri yapamamış olacak ki hesabıma erişim sağlayamadım.


21.03.2013 tarihinde Kilitlenen şifremin açılması ve yeni şifre talebinde bir kez daha bulundum. Personeliniz "Blok kaldırılmış ve hesabınıza girdiğinizde şifreniz cep telefonuna gelecektir" dedi. Fakat yine hesabıma erişemiyorum.


Bir şifre değiştirmek için şubenizi kaç defa ziyaret etmem gerekiyor? Ortalama kaç ayda bu basit işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz? 3 ayı geride bıraktık! Çalışmalarınızda başarılar!

Cumhur 60 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 26/03/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Cumhur28 Mart 2013

    1 hafta geçti ne zaman eğerlenirmeye alacaksınız?...

  • Akbank Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön