06 Ocak 2016

Akbank 22 $ Hesap İşletim Ücreti Kesmiş!

Maaş hesabımın da olduğu Akbank'ta, geçen sene internet üzerinden vadesiz döviz hesabı açmıştım. Bu hesap üzerinden döviz alıp, daha sonra şubeden çekim yapıyordum. Bu sene başına girerken bakiyem 100 $ kalmıştı. Ancak bugün hesabıma girdiğimde sürprizle karşılaştım. Bakiyem 78 dolara inmişti!


Hesap detaylarını incelediğimde bankanın benden 22$ gibi astronomik bir ücreti, hesap işletim ücreti olarak kesmiş olduğunu fark ettim. Kesilmiş olan bu miktarın hesabıma iade edilmesini istiyorum. Ayrıca yarın şubeye gidip bu hesabı da kapatıp, bir daha maaşımı çekme haricinde herhangi bir işlemi bu banka ile gerçekleştirmeyeceğim.

Cemalettin 441 Okunma

Cevaplar

  • Cemalettin06 Ocak 2016

    Şikayetim giderilmedi. İade etmeyeceklerini söylüyorlar. Aynı şirket grubundaki BES poliçemi de en kısa zamanda başka bir sigorta şirketine taşıyacağım.

  • Akbank Temsilcisi06 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön