16 Şubat 2013

Akbank 2 Saattir Müşteri Hizmetlerine Bağlanamıyorum!

Böyle birşey görmedim.Bir para kart şifresi almak istiyorum sürekli müşteri hizmetleri müşterilerle konuşuyor.Tam 2 saattir telefonun başında oturuyorum ve bir türlü bağlanamıyor.Onuda geçtim şifre almak istiyorum telesekreter ben şifre almak istiyorum ama benden kart şifresi istiyor bu nasıl oluyor.

Ne müşteri hizmetlerine bağlanabiliyoruz ne şifre alabiliyoruz telefon faturasını geçtim artık .1 saat müşteriyle mi görüşülür yahu biri yoksa biri var siz oraya milletle sohbete mi oturttunuz onları yoksa çalışmaya 2 saat yahu tam 2 saate bir müşteri temsilcisi hiç boş kalmaz mı size soruyorum. Onuda geçtim telesekreter yapmışsınız müşteri hizmetlerine madem bağlanamıyoruz.

Ayşegül 130 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön