19 Eylül 2013 #2021568

Akbank 2 Aydır Teslim Edilmeyen Neo Kart!

Telekurye firmasının 2 aydır kartımı bana ulaştırmaması neticesinde Akbank'ın İnternet sitesinden kendilerine mağduriyetimi bildirip en kısa sürede çözülmesini talep ettim.Akabinde sadece mesaj atıp konuyla ilgilendiklerini ilettiler. 2 hafta oldu ne arayan var nede soran.


Hala kartım ulaştırılmadı ve konuyla da kimse ilgilenmiyor.Resmen kendilerine görev olarak müşterilerine hizmet vermek yerine mağdur etmeyi ilke edinmiş iki firma arasında çözüm için gidip geliyorum ama ilgilenin kimse yok. Resmen kartım Telekurye firması tarafından alıkonuldu ve sorumlusu olan Akbank bu konuda hiç bir şey yapmıyor.

Derya 170 Okunma

Cevaplar

  • Derya20 Eylül 2013

    Maalesef "Bize Ulaşın" linkinden size ulaşıp sorunlarımızı çözemiyoruz

  • Akbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön