16 Eylül 2013 #2013571

Akbank 1,5 Yıl Öncesine Ait Kesinti Yaptı!

Banka hesabından 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verildiğinde, hesap işletim ücreti kesilmeyecek denilmişti. Ancak geçen salı günü 2012 ocak ayından itibaren her ay için 6 TL olmak üzere toplam 60 TL kesinti yapılmış. 1,5 yıl öncesine ait nasıl kesinti yapar bu banka? Şimdiye kadar neredeydiler?


Yazılı şikayetime gelen cevapta 2 adet otomatik ödeme talimatı verildiğinde, kesintinin iade edileceği yazıldı. Toplam 6 yıllık 4 adet fatura talimatı varken, hesabımda kaç tane fatura ödeme talimatı olduğunu kontrol etmiyorlar mı? Yapılan kesintinin bir an önce iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde Akbank'la olan tüm hesaplarımı kapatacağım.

Mehmet 18 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön