03 Mayıs
Yorum Yap
#10400440

Akbank 140 TL Kart Ücreti Geldi!

Maaş müşterisi olduğum için Akbank Axess kredi kartı göndermişti. Maaş müşterisi olduğum dönemde bu kartı kullandım. İş değiştirdiğim ve maaş müşterisi olma durumum sona erdiği için kartı kapatma talebinde bulundum. Çağrı merkezindeki bayan yalvardığı için 80 puan karşılığında mayıs sonuna kadar kartın açık kalmasını kabul ettim. Bu arada da yıllık kart ücreti alınacak mı diye sorduğumda öyle bir şey olmayacağını iletti müşteri temsilcisi. Kartı 1 senedir kullanmıyorum. Şimdi 140 TL kart ücreti geldi. Hem zorla kartı açık tutturup 80 TL puan yükletiyorlar, hem de 140 TL ücret kesiyorlar. Ben yasal yollardan başvuru yapıp hakkımı arayacağım.

Begum 362 Okunma

Cevaplar

  • Begum06 Mayıs

    Rezalet bir banka. Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet ettim. Sosyal mecralarda da bu dolandırıcılıklarını bildirmeye devam edeceğim.

  • Akbank Temsilcisi03 Mayıs

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler