11 Temmuz
#12253496

Akbank 134.50 TL Kart Aidatı Kesinti

Kart Aidatı aldı, sonu 8981 ile biten Axess kartıma, 28.06.2019'da 134.50 TL'lik, Akbank Axess üyelik ücreti adı altında çekilen bu paranın 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkında kanunun sözleşmedeki haksız şartlar başlıklı 6. Maddesi gereğince bankanızın almakta olduğu üyelik ücreti herhangi bir hizmet karşılığı olmadığından haksızlık söz konusu sözleşme şartı önceden hazırlanmıştır.


Mevcut yasal düzenlemeler çerçevesinde 2019 yılı temmuz ayında kesilen yıllık kart ücretinin iptalini ve tarafıma iadesinin yapılmasını istiyorum. Aksi takdirde bütün yasal haklarımı kullanarak Bankalar Birliği ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağımı kesin ve net bir şekilde bildiririm. Axess kredi kartımdan kesilen 134,50 TL yıllık üyelik ücretinin en kısa süre içerisinde iptalini istiyorum.


Ayrıca sosyal medya üzerinde bazı müşterilerine iade ettiğinizi, kişi ayrımı yaptığınızı duyuracağım
Ve ayrıca kredi kartımda limit yok iken hesabıma eksi bakiye yansıtmışsınız. Böyle bir saçmalık olamaz. En kısa sürede kesintinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum aksi takdirde bütün yasal yollara başvuracağım.

Hüseyin Hüseyin 931 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları