10 Şubat 2016 #4858746

Akbank 1 Yıldır Kullanılmayan Kredi Kartından Aidat Kesintisi!

Akbank'tan üstüme bağlı bulunan kredi kartımın aktif kullanımı olmadığı halde aidat talebiyle birlikte 98 TL küsur bir rakam kesilmiş. Gördüğümde anlayamadım bile. Çoğu bankanın kesmediği ücretler Akbank bünyesinde kesiliyor. Bu bankadan gerçekten çok sıkılmaya başladım.


Müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüştüğümde ise kartın iptal ettirmek istediği mi ve ücretin kullanılmayan bir karttan gerçekleştiği söylesem de bana şu şekilde yardımcı olabileceklerini ilettiler. "6 ay içerisinde kartınızı iptal ettirmezseniz aidat ücretiniz geri iade edilecektir" denildi.


Kesilen tutar haliyle öğrenci olan bir insan için büyük bir rakam. Mecburen belirli bir süreyi bekletmek için kabul ettim. Fakat ben bu kartın hala açık olmasını istemiyorum. Lütfen ücret iadesini koşulsuz olarak yerine getirilmesini istiyorum.

Bircan 60 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön