15 Mart 2013 #1688376

Akbank 1 Saniye Hesapta Kalma Ücreti 27 TL!

Akbank'ın maaş hesabı müşterisiyim. Maaşımı çektiğim TL hesabıma ek olarak Akbank İzmir Atatürk Organize Bölgesi Şubesinde USD hesabım var. Bu hesaba 2400 USD para yatırdım. Para yatırırken yada hesabı açarken kimse bana masraf alınacağından bahsetmedi. Bir kaç ay sonra hesapta duran parayı çekmeye gittiğimde. 2385 USD alabildim.


Aradaki 15 USD lik fark hesabımdan haberim olmaksızın çalınmış. 15 Dolar şu an 27 TL yapıyor. Bir kaç ay hesapta duran bir para için böyle bir hesap işletim ücretinin habersizce alınmasını kınıyorum. Sonradan öğrendiğime göre zaten parayı hesaba yatırdıktan 1 sn sonra Akbank'ın meşhur The Akbank Thief System'i paramdan kesmiş.

Barış 83 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön