14 Ağustos 2013

Akbank 1 Aydır Ulaşamadığım Müşteri Hizmetleri!

Banka şubeniz aracılığı ile oluşturduğumuz hesaba ait neo kart yaklaşık bir aydır teslim edilememiştir. Tarafımıza ulaşan mesajda adres bilgilerinden dolayı teslim edilemediği bildirilmiş. Müşteri hizmetleri numaranız olan 444 25 25 aramamız istenmiştir.


Mesajdan sonra defalarca kez aramamıza rağmen nasıl bir yoğunluksa temsilcilerinize bağlanamayıp. Dakikalarca telefonda bekletildik. Yaklaşık bir aydır yapılan telefon görüşmelerimdeki beklemeler tarafımdan kayıt altına alınmıştır. Tahmini süreçler aşağıdaki gibidir.


1 arama yaklaşık 22 dk bekletildim.
2 arama yaklaşık 16 dk bekletildim.
3 arama yaklaşık 28 dk bekletildim.
Bu şekilde devam eden bekleme sürecim acaba daha ne kadar devam edecektir.

İbrahim 52 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim20 Ağustos 2013

  benden ulaşmayan kart ile ilgili referans numarası isteyebilirdiniz. benimle iletişime geçebilirdiniz. ama hazır otomatik cevap varken neden uğraşasınız ki değil mi ? bankayı aradığınız da ulaşamazsınız mail gönderir otomatik cevap alırsınız ama buradan şikayet edince hemen cevap verirsiniz. müşteri memnuniyetiniz bu mudur ?

 • İbrahim20 Ağustos 2013

  bankanızın otomatik maillerinden birini daha almış bulunmaktayım. bankanız bilgisayar mantığında otomatik cevap şeklinde çalışıyorsa çalışanlarınızı bırakıp bilgisayar ile devam edebilirsiniz bence. bana gönderilen mailde diyorki sayın ib*** sa*** sahsınızın zaten kartı varmış sorun yokmuş şikayetvar.com a bilgisayar kullanmayı bilen teknoloji sahibi insanlar girebilir sadece değilmi ? ya diğer insanlar boşverin gitsin değilmi bu insanlar sorunlarını anlatamasınlar istediğiniz gibi kesintiler yapın anlamasınlar. yaptığım şikayet ya teknolojiden anlamayan birisine aitse ne olacak ? ben mecburen kendi adıma yazmak zorundayım başkası adına hesap açmak ne kadar uygundur bilemiyorum. Akbank maili : Sayın Ib**** Sa****, Banka kartı teslimi ile ilgili iletiniz Bankamızca incelenmiştir. Yapılan inceleme sonucunda Bankamızdan adınıza yeni basılan bir banka kartı olmadığı düzenli olarak kullandığınız bir banka kartınızın olduğu belirlenmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Akbank T.A.Ş. Bu mesaja geri dönüş (reply) yapmanız halinde tarafımıza ulaşmayacaktır. Görüşleriniz için http://www.akbank.com adresinden Bize Ulaşın sayfasını kullanabillirsiniz.

 • İbrahim17 Ağustos 2013

  aldığım hizmetlerle ilgili süreç tamamlandığında bir daha asla akbank ı tercih etmem.

 • İbrahim16 Ağustos 2013

  Hiç bir şekilde geri dönüş yapılmamıştır hala kendi çabalarımla bulmuş olduğum dağıtım kuryenizin telefonu sonucunda kendi imkanlarımla kartımıza kavuşmuş bulunmaktayız. istek ve önerileriniz için bize ulaşın dediğiniz linkten defalarca gönderdiğimiz maillere sadece otomatik cevap haricinde de dönüş olmamıştır. ilgisizliğiniz için tekrardan kınıyorum.

 • Akbank Temsilcisi14 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön