10 Eylül 2013 #2003542

Akban Kartımı Teslim Edemedi!

Akbank 'ta 3. 5 yıldır maaş müşterisiyim. 12-13 yıldır farklı aktif hareketli olan bir hesabım var. Özet olarak; Akbank tarafından güvenlik nedeniyle iptal ettirip yeniden istemiş olduğum kredi kartını 15 gün önce Aktif ( pasif) İleti 'ye vermiş. Hala şahsıma kartım ulaşmış değil. Bırakın kartın bana teslim edilmesini, 7 gün açık olan Anakara Akbank Carrefour SA şubesine bile gelmedi.


Akbank'ı en az 10 defa aramama rağmen sonuç almış değilim. 2 defa da aciliyet notu düştüler kuryenin sistemine. Ama ne yazık ki ilgilenecek muhatap bulamıyorum karşımda. Bu nedenle bu 2 firmadan da bıkmış bulunuyorum. Düzenli olarak ödemelerimi yaptığım için galiba umursanmıyorum.

Yusuf 36 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön