13 Şubat 2013

Akbank Zorunlu Müşteri Olmaya Zorla Devam!

Akbank'ın 10020183 no'lu müşterisiyim. Yaklaşık 10 yıl boyunca bu banka ile çalıştım. Şimdi ise Akbank'la olan ilişiğimi kesmek istiyorum. Bu kapsamda; Akbank'tan aldığım kredi kartımı, hesaplarımı kapattım. Ne bankanın ne de benim bankadan alacağım/vereceğim var. Lakin hala bankanın müşterisiyim. Ne yazık ki ne müşteri hizmetleri ne de Şubelerdeki müşteri ilişkileri yöneticileri benim Akbank'ın bilgi bankasındaki bilgilerimi silmemekte bu konu hakkında işlem yapamayacaklarını beyan etmekteler.

Ben de buradan bunu paylaşmak zorunda kaldım. Akbank'tan hiç bir hizmet almıyor olmama rağmen bilgilerimin banka bilgi sisteminde var olması beni rahatsız ediyor. Tamamen beni unutsunlar istiyorum.

Murat 45 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön