Akbank Zorla Sigorta Yapıyor Ve Habersiz Yeniliyor!

Fulya D. |

Akbank telefon bankacılığından beni arayarak Aksigorta adına yapılan yoğun baskılara dayanamayarak kabul ettim. Bu sene tekrar hiç haber vermeden kredi kartımdan çekilmiş. Aradım iptalini istedim geri döneceğiz dediler kaç gün oldu dönmediler.

Yine ben aradım sonucu öğrenmek için tekrar yeni kayıt oluşturuyoruz dediler. İptalini yapmıyorlar, iadesini yapmıyorlar bana dedikleri tek şey her yıl yenilenme işlemini iptal ettikleri.
Zorla para kesiyorlar, yetkililerin gerekli işlemi yapmasını istiyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fulya D.
  15 Ocak
  14:31

  akbank telefon bankacığılını aradığınızda ''güvenliğiniz için telefon görüşmemiz ses kaydına alınacaktır'' deniliyor peki o zamn bana bu poliçemin her sene yenilenmesi için onay verdiğim ses kaydını dinletin.. bankanızın bu talebime istinaden verdiği yanıt olumsuz mahkeme heyetine başvurun dediler!
  nerde kaldı güvenliğimiz için yapılan ses kaydı???
  geri dönüş bile yapmıyorsunuz!!
  beni arayarak yaptığınız poliçeyi iptal ettirmem için yazılı fax ile yada mail atarak yapmam gerktiğini söylüyorsunuz!
  yaparken baba adımı sorarak yaptığınız işlemi iptali için neden birsürü prosedür çıkartıyorsunuz karşıma???

 • Fulya D.
  13 Ocak
  12:01

  İptal edemeyeceklerini şikayetim ile ilgili arayacakların ı söylemelerine rağmen aranmadım ve sorunum hala devam ediyor. Buna istinaden kartımı iptal ettirdim akbanktan tekrar kartımı aktif ettirmem için arayıp ısrar ediyorlar...

 • 08 Ocak
  17:15

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi