24 Nisan 2015

Akbank Zorl Kart Verip Yıllık Kart Ücreti Alıyorlar!

Akbank'a yaklaşık 1000 TL yakın borcum vardı borcun hepsini kapattım ve uzun süredir kartı hiçbir şekilde kullanmıyorum, hiç hizmet almıyorum. Almadığım halde kart yıllık ücreti geliyor. Yıllık kart ücretleri kalktı deniliyor sürekli ama anlaşılan yıllık kart ücretleri kalkmıyor.

Hem harcadığımız paraları ödüyoruz, hem bankaya kart ücreti. Hem kartı zorla veriyorlar hem kart ücreti istiyorlar. Kartımın iptali için müşteri hizmetlerini aradım fakat Akbank müşteri hizmetlerine ulaşmak ne mümkün sizlerden ricam kartımın kapatılması ve yıllık kart ücretinin geriye çekilmesidir.

Nejla 366 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi24 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön