Akbank Yüzünü Bile Görmediğimiz Karta Aidat İstiyor!

Fatih G. |

2011 yılı içerisinde eşimin çalıştığı şirket maaşlarını Akbank'tan verdiği için eşime maaş kartı hesabı açmışlar. Eşimin haberi olmadan daha sonra eve axess diye bir kart gelir eve gelen kartı alırken eşimin imzası dahi yok bırakıp gitmişler kartı. O yıl içinde biz evlendik eşim bu kartı 1 kere bile kullanmadı.

Akbank hesaplara bakarsa bunu çok iyi görebilir. Bırakın onu, kartın şifresini dahi oluşturmadı. 2 yıl sonra 75 TL kart kullanım ücreti adı altında gelen bir ekstre ile şok olmuş durumdayız. Elimize almadığımız karta ne ücreti istiyorsunuz? Buraya daha önce şikayet ettim. Beni arayıp ücretin ve kartın iptal edildiğini söylediler. Fakat hala ne kart ne de ücret iptali yapılmamış.

Etiketler :

Kredi Kart Habersiz Kart Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  14:16

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi