Akbank Yüzünden Mağdur Oldum.

Kadir Ç. |

Adanada iş yeri sahibiyim öncesinde Akbank maaş müşterisiydim buna bağlı bir hesabım vede esnek hesabım vardı. İş yeri açtıktan sonra pos talep ettiler kabul ettim ve maaş hesabımla pos hesabımın birleştirileceği söylendi nitekim bana yeni bir neo kart gönderdiler eskisinide zaten yenisi geldiği için banka matik aldı yuttu kaba tabirle. Esnek hesabımı kullanmıştım bakiyesi 200 TL kadardı ben bana gönderdikleri kart üzerinden iki kez ödeme yapmama rağmen bu para pos hesabına geçerek sözde birleşen diğer hesabıma geçmediği için 66 gün gecikme oluşmuş ve ihtarname gönderilip bunun ücreti kesilmiş en kötüsü de ben esnafim krediler bazen can damarımız puanım binlerden 800'lere düştü mağdur oldum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir Ç.
  07 Ağustos
  17:44

  e postalarımı kontrol ettim bir şey gelmemiş. Sadece ekstre göndermişsiniz.

 • 04 Ağustos
  11:34

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 04/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 31 Temmuz
  15:04

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi