02 Nisan 2013

Akbank Yurtdışından Müşteri Hizmetlerine Ulaşım Ve Ücretlendirme!

Geçen ay eşimle birlikte Almanya'da idim oradan acil olarak Akbank Müşteri Hizmetlerine ulaşmamız gerekiyordu, uzun çabalar sonrasında ulaşamadık, mağdur durumda kalmamız yetmiyormuş gibi bir de ulaşamadığımız halde Türkcell'den 120 TL lik fatura geldi. Ayrıca arama 3 dakikayı geçtiği taktirde bunun cezası var zaten.

Şubede şikayetimi dile getirdim, Müşteri Hizmetlerini aramamı onların yardımcı olucaklarını söylediler. Müşteri Hizmetleride Akbank.com'dan iletebileceğimi söylediler. Ama buda yanıtsız kalacaktır.

Akbank nasıl Türkiye içerisinde kart çalıntı ve kaybı için anında müşteriye ulaşabilir olduğu gibi, Yurtdışından arayan müşterilere de ulaşabilir olması gerekir!

120TL yi Akbanktan talep ediyorum!

Gizem 3.304 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön