Süleyman F. Teşekkür Mesajı

Sorunu 1 gün içinde çözdüler. Teşekkür ediyorum.

Akbank Yurt Dışı İşlemimi Taksitlendirmiyor!

Süleyman F. |

Yurt dışında faizsiz/ücretsiz 3 taksit fırsatı! Kampanyasına katıldım. 3 adet yurt dışı alışverişi yaptım ikisi taksitlendirilmedi. 5 gün önce Akbank'a durumu bildirdim. Web sitesinden mesaj olarak da ilettim. Taksitlendirme işleminin onaylandığını ve yapıldığını yazan bir SMS göndermişler.

İnternet şubesinden girip baktığımda 1 işlem faiz ve ücret alınarak taksitlendirilmiş, diğer işlem hiç taksitlendirilmemiş. Alışverişim taksitlendirme kapsamında olmayan sektörlerde yapılmadı. Tren bileti ve vize ücreti ödemesi yapılmıştı. Hesap kesim tarihinden önce sorunu bildirdim, ekstreye takstlendirilecek denildi ancak yapılmamış. Sorunun çözülmesini ve bankanın daha dürüst davranmasını bekliyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Kredi Kart Taksitlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  15:53

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 19/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan telefonunuza SMS ile bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Süleyman F.
  20 Ağustos
  11:22

  Sorunu 1 gün içinde çözdüler. Teşekkür ediyorum.

 • 19 Ağustos
  11:55

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi