Emre A. Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüldü. Teşekkürler

Akbank Yüklenmeyen Chip Para!

Emre A. |

Akbank'ın geçen ay yapmış olduğu yeni yıl kampanyası (kartın son 2 hanesi kadar chippara) na katıldım. 4 alışveriş yaptım 100 TL üzeri geçerli kategorilerde. 1 Aralık'ta mesajla kampanyaya katılmıştım 17 Aralık'ta kazandığıma dair mesaj da aldım fakat yüklenmesi gereken puanlar 6 Ocak'ta yüklenmedi, bankayı da aradım durumla ilgili. Müşteri temsilcileri de baktığında yüklenmesi gerektiğini söylediler ve talebinizi değerlendirip size dönüş yapacağız dediler hala bekliyorum. Kampanya kapsamında harcama yaptırıp kazandınız diye mesaj yollayıp günü geldiğinde puanı yüklememek pek etik olmuyor.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre A.
  16 Ocak
  00:03

  Sorunum çözüldü. Teşekkürler

 • 11 Ocak
  10:03

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi