Akbank Yine Yine Yine ATM Arızası!

Mustafa N. |

Ben şikayet etmekten bıktım. Lütfen artık şu sorunu düzgün halledin. Bayram tatilinde de yine Kınık ilçemizdeki ATM'de para yoktu, bu hafta sonu arıza yapmış, pazartesi akşam olmuş arızalı hali hala devam ediyor.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza ATM Para Olmaması

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa N.
  08 Ekim
  17:18

  Değişen bir şey yok her şikayete aynı copy paste, acizliktir bu kaç gün geçti. Lütfen maaş ihalesine girmeyin bir daha doğru düzgün hizmet veremeyip bu şekilde devam edecekseniz ben istemiyorum.

 • 08 Ekim
  12:00

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmış olup incelenmek üzere ilgili birimimize iletilmiştir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 06 Ekim
  10:18

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi