13 Temmuz 2016

Akbank Yıllık Üyelik Ücreti...

Kredi kartımdan 2016 yılı temmuz ayı ekstresinde 104 TL kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini gördüm. Yıllık üyelik ücreti; 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesinde düzenlenen "sözleşmelerdeki haksız şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.

Yıllık üyelik ücretine itiraz ettim ve fazla harcama yapmadığım için geçen yıl yapılmasına karşın bu yıl iade yapılmayacağı tarafıma söylendi. Kredi kartımdan kesilen bu ücretin iadesini talep ediyorum, aksi halde yasal yollara başvuracağımı bilgilerinize sunarım.

Elif 72 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön