26 Ekim 2016

Akbank Yıllık Üyelik Aidatının Kesilmesi!

Diğer bankaların kredi kartlarından herhangi bir kesinti olmamasına rağmen sizin bankanızdan üyelik ücreti kesilmektedir, yıllık üyelik aidatının tarafıma geri iade edilmesini istemekteyim gereği yapılmadığı takdirde kartın iptalini ve hesaplarımın kapatılmasını istiyorum.

Filiz 290 Okunma

Cevaplar

  • Filiz07 Kasım 2016

    Konu ile ilgili tarafıma herhangi bir dönüş sağlanmamaktadır. Konu ile ilgili tarafıma çözüm odaklı cevap beklemekteyim.

  • Filiz29 Ekim 2016

    Konu ile ilgili tarafıma çözüm adına değil de bana daha önce telefonla verdikleri cevap iletilmiştir. Ben bir sorunumu dile getirdim ama banka tarafından çok amatörce bir dönüş sağlandı. Konu ile ilgili bir çözüm sağlanmamıştır. Ben diğer bankalardan bununla ilgili müşteri memnuniyeti adına dönüş alabilmeme rağmen sadece bunu Akbank tan sağlayamadım. Şikayetim halen devam etmektedir. Bankacılık kanunu gereği diyorlar ama sanırım bu sadece kendi bankalarında geçerli diğer bankalardan farklı olarak. Şikayetim çözülene kadar yazmaya devam edeceğim.

  • Akbank Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön