Akbank Yıllık Kredi Kart Bedeli!

Hasan Ç. |

Yıllardır Akbank Axess kredi kartı kullanıcısıyım. Bir gün dahi borcumu geciktirmedim. Fakat bilgim dışında kredi kartından 90 TL kart ücreti kesilmiş. Olduğunu hesabımda gördüm Borcuma yansıtılan bu paranın en kısa sürede iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Ç.
  14 Aralık
  10:02

  Kredi kartımın üyelik ücretinin iptali için geçen yıl aradığımda hemen tamam deyip iptal edilmişti. Fakat bu yıl bunun olamayacağını chip para ya da harcama sözü alarak iptal olacağını söylediler istemiyorum ya parayı iade edin ya da kartı iptal edin dediğimde tamam kartı iptal edelim dediler. Akbank'ı gözümde fazla büyütmüşüm. Hesabımı da başka yerde açmayı düşünüyorum kart aidatı almayan bank kayla çalışacağım...

 • 11 Aralık
  16:34

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi