Akbank Yıllık Kart Ücreti Kesti.

Münir A. |

Adıma düzenlenmiş akbank axess gold kiredi kartımın geçen sene iade edilen kart ücreti bu sene yine kesilmiştir. Bu kesilen yıllık kart ücretinin iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Münir A.
  14 Temmuz
  13:00

  Akbank yetkililerine yazıyorum:arkadaşım bankayı aramış bizle bir yıl daha calışırsanız yıllık aidat almayız diye beyan etmişler. Alınmamış fakat biz de devamlı kartımızı kullanıyoruz bize böyle davranılmıyor akbankın adeletli bir kuruluş olmasından şüphe duymaya başladım. Yerli sermaye diye akbank'ı seçmemizin hiç bir hükmü yokmuş.Rahmetli sakıp bey'in kemikleri sızlayacak. Türkiye'ye örnek olmuş bir kişi yaşasaydı, bu bankanın adaleti böyle olmazdı. SAYGILARIMLA.....

 • Münir A.
  17 Haziran
  14:08

  gecen sene aynı konu ile ilgili şikayetimizde bir daha alınmasını istemiştik fakat her sene butur sıkıntıların yaşanmamasını istiyorum

 • 12 Haziran
  15:10

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi