08 Ocak 2015

Akbank Yıllık Kart Aidatı Kesti.

Yıllardır kesilen tutar ses çıkarmadım fakat artık kartı bile kullanmadığım halde sadece internet sitesinden tüm işimi kendim hallettiğim halde bugün hesabıma para gelir gelmez çekilmesi çok sinir bozucu. Yarın hesabımı sırf bu yüzden kapattıracağım. Başka bankaya geçeceğim. Daha önce de ATM'den para sıkışmasıyla ilgili bu bankadan çok sıkıntı çektim.

Bari hizmet verseler hizmeti de ben kendim alıyorum. Şubeye ya da ATM'ye gitmeden online işlemlerden hallediyorum. Hemen iadesini istiyorum. Çekilen 55 TL'nin aksi halde Akbank'la tüm ilişkimi kesip herkese de ne kadar kötü bir banka olduğunu ileteceğim.

Kader 1.222 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi08 Ocak 2015

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön