Akbank Yıllık Kart Aidatı!

Erkan T. |

Yıllardır kullandığım axess kredi kartıma ait yıllık kart aidatımı geçen sene iptal ettirmeme rağmen bu ay, yeni bir aidat kesintisi yapıldığını gördüm. Geçen yıl buna itiraz etmeme ve bu işlemin yasal olmamasına rağmen ısrarla bu aidat adı altında alınan ücretlerin bunun farkına varmayacak vatandaşları yanıltmaktan başka birşey olmadığını düşünüyorum.

Ayrıca defalarca denememe rağmen bir türlü müşteri hizmetlerinden müşteri temsilcisine ulaşamıyorum. Ben 08:00/18:00 arası çalışan bir vatandaşım ve iş yerinden bu konu için izin alamıyorum.Bana müşteri hizmetlerini arayıp halletmemi söylüyorlar. Burası Türkiye ve bizim müşteri temsilcilerimiz telesekreterler. Böyle giderse kartımı kapattıracağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  00:26

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi