22 Haziran 2013

Akbank Yıllık Kart Aidatı!

Axess kredi kartı son rakamı 6172 ile biten kredi kartımın uzun süre 444 25 25 hattınızı 3 saat de anca düşürüp müşteri temsilcisi ile bağlantıya geçebildim. Ancak olumlu bir netice alamayıp kredi kartı ücreti 75 TL olup ileri ki zaman içinde bilgilendireceklerini, bankadan bireysel kredi aldığımda herhangi bir yıllık aidat olmadığını ileterek verildi.

Kart aidatımın geri iadesi talebinde bulunmaktayım. Neden Akbank da böyle bir uygulama var?Yoksa kartımın iadesi talebinde bulunacağım. Gereken bilgi müşteri temsilcisi tarafından bilgilendirilememekte, mağdurluğumun giderilmesini rica ederim.

Adem 27 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi22 Haziran 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön