10 Mayıs 2013

Akbank Yıllık Kart Aidatı!

Eski bir akbank müşterisiyim.yıllardır 2 ayrı hesabım ve axses kredi kartım var.ilk önceleri halk eğitim maaşımı akbank tan almama ve axses borçlarımı düzenli ödeme yapmama rağmen kartım olduğu yıl itabariyle axses ve neo hesap kartımdan sürekli kredi kartı yıllık kart aidatı kesilmiş.

Bununla ilgili sorunumu halletmek için akbank ünye şb. gittim müşteri hizmetlerine yönlendirdiler. Müşteri hizmetleride sağolsun beni ordan oraya sürükleyip isteklerime cevap alamadım 1 saatten fazla bankada bu işlem için uğraştım. Banka çalışanlarının yardımcı olmasına rağmen tekrar tekrar uğraştım. Eğer doğruysa bu işlem görüşmelerimde kayıtlıdır.bu zamana kadar kesilen paranın geri ödenmesini talep ediyor.

Şenol 54 Okunma

Cevaplar

 • Akbank Temsilcisi03 Temmuz 2013

  Değerli Müşterimizin 10/05/2013 tarihinde iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 13/05/2013 tarihinde e- posta yolu ile bilgi verilmiştir. Müşterimizin talebi tekrar değerlendirmeye alınmış olup gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Şenol03 Temmuz 2013

  bende yıllardır halkeğitim maaşım yatmasına rahmen neo kartıma ve axses e para kesilmiş kesilen paranın geri iadesini talep ediyorum.benim haberim olmadan axsesim iptal olmuş ben kartımı kullanamıyorum ve benim bundn haberim olmuyor.müşteri hizmetlerinden yardım istiyorum 40 yerlere dolaştırıyor beni .bu konuda memnun olmadığımı belirtmek istiyorum .

 • Şenol03 Temmuz 2013

  müşteri hizmetlerini aradığımda bir sürü alakasız yere bağlanıyorum beni ordan oraya dolaştırıyolar.yıllardır akbank müşterisiyim.benden birsürü para kesilmiş neo kart ve kredi kartından ve bi çözüm bulunamadı .

 • Akbank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön