Akbank Yıllık İşlem Ücreti!

Eşref E. |

Akbank'ın Atm'lerinden kendi hesabıma para yatırırken mekbuzunu dahi alamıyorum, kendi bankam, kendi ATM'im, kendi hesabım ama yatırdığım kendi paramın makbuzunu alamıyorum, çünkü para kesiliyor bunun için. Ayrıca hesap özetimi makbuza dökemiyorum, bunun içinde ayrı bir ücreti var bankanın.

Bununla da kalmıyor ayrıca yıllık işlem ücreti alınıyor, bu vadesiz hesaplarda. Allah aşkına neyin hizmetini veriyorsunuz da bir de yıllık işlem ücreti kesiyorsunuz? Makbuzumu dahi parayla keserken bu yıllık işlem ücreti neyin nesi? Hemde benim 2 iş günü kazancıma eşdeğer bir ücret, bir yıllık işlem ücreti. Ne yapabilirim bu konuyla ilgili?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Temmuz
  18:00

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi