25 Temmuz 2013

Akbank Yıllık İşlem Ücreti!

Akbank'ın Atm'lerinden kendi hesabıma para yatırırken mekbuzunu dahi alamıyorum, kendi bankam, kendi ATM'im, kendi hesabım ama yatırdığım kendi paramın makbuzunu alamıyorum, çünkü para kesiliyor bunun için. Ayrıca hesap özetimi makbuza dökemiyorum, bunun içinde ayrı bir ücreti var bankanın.

Bununla da kalmıyor ayrıca yıllık işlem ücreti alınıyor, bu vadesiz hesaplarda. Allah aşkına neyin hizmetini veriyorsunuz da bir de yıllık işlem ücreti kesiyorsunuz? Makbuzumu dahi parayla keserken bu yıllık işlem ücreti neyin nesi? Hemde benim 2 iş günü kazancıma eşdeğer bir ücret, bir yıllık işlem ücreti. Ne yapabilirim bu konuyla ilgili?

Eşref 41 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön