Akbank Yıllık Aidat Ücreti Kesti...

Nur Ç. |

20 yıldır kullandığım Axess kredi kartıma ocak ayında 80 TL aidat ücreti geldi. Buna itiraz ediyorum ve ödememekte kararlıyım. Ödemelerini düzenli yapan biri olarak soruyorum. Bu aidat bir ceza mı?

Son düzenlemelere göre bankalar bir defaya mahsus olmak üzere aidat ücreti talep ediyorlar bildiğim kadarıyla. Her yıl istenen bu para, haksız kazanca giriyor. Banka ile hemen her yıl bu konuda konuşmama rağmen eninde sonunda bu parayı ödemek durumunda kaldım.

Ancak bu yıl ödemeyeceğim. Kartımı iptal etmek pahasına bu konuda kararlıyım. Bu meselenin tüm tüketiciler tarafından şikayet konusu edildiğini biliyorum. Şikayetvar aracılığıyla sonuca ulaşamazsam, en kısa sürede Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne bildirimde bulunacağımı sizlerin aracılığıyla duyurmak isterim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nur Ç.
  08 Şubat
  13:17

  Şikayet Var'a özellikle teşekkür ederim. İyi çalışmalar

 • 05 Şubat
  15:40

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi