Elife Y. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Akbank Yıllık Aidat İadesi Yapılmadı!

Elife Y. |

05.06.2015 üyelik ücreti 80,00 TL bu işlemin iadesini istedim müşteri temsilcileri bunun mümkün olmadığı belirttiler. Uzun yıllardır Akbank kredi kartı kullanıyorum ve kredi kartımda 5 adet otomatik ödeme talimatım var. Bu yıl maaş hesabımda bankanıza taşındı. Önceleri tarafıma iade edilen yıllık kart aidatı şimdi neden iade edilmiyor? İade talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Elife Y.
  11 Ocak
  13:03

  Teşekkürler

 • 19 Haziran
  14:46

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 19/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 18 Haziran
  17:35

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi