Akbank Yılbaşı Kampanyası...

Volkan A. |

1 Aralık 2015 tarihi 31 Aralık 2015 tarihleri arasında 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişe Axess kartın son iki hanesi kadar chip para hediye kampanyasına katıldım. 6 Ocak'ta chip para yüklenelecekti 1 hafta içindede harcanacaktı. 4 gündür 4 ayrı müşteri yetkilisi ile görüştüm 4'ünde kampanya şartlarını yerine getirmişsiniz inceleniyor diyor. Ben peşine düştüm kim bilir kaç kişi daha uğraşıyordur. Ya kampanya yapılmasın ya da böyle yapmasınlar.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ocak
  10:06

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi