01 Ağustos 2013

Akbank Yeter Sigorta Bedeli Kestiğiniz!

Ben geçen sene evime eşya sigortası yaptırdım. Zaten şubede yaptırmıştım ve bir yıllık istiyorum diye belirtmeme rağmen orada ki arkadaş size sormadan yenilenmez ama dün gene yenilendi poliçeyi görmüyoruz zaten kestirene kadar dünde süresi doldu ve bana sormadan yenilendi.

Poliçede küçük bir yerde eğer müşteri sormazsa otomatik olarak yenilenir. Büyük yaz görelim. Dün Akbank sigortayı aradım konuyla ilgili galiba 5 tane müşteri temsilcisi değiştirdim. Tabi ki gene ulaşamadım ve bana sormadan kredi kartımdan çekmişler ben poliçenin iptali ve paramın geri verilmesini istiyorum.

Eren 140 Okunma

Cevaplar

  • Eren10 Ağustos 2013

    hiç bir şekilde sorunum hal olmadı

  • Akbank Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön