Akbank Yeter Bu Hesap İşletim Ücreti Kesintisinden Bıktık!

Serdar D. |

60 TL dönem içi Hesap işletim ücreti kesildi. Bu kaçıncı Allah'ınızı severseniz? Zaten zar zor geçinen insanların hesaplarından hesap işletim ücretleri kesiliyor az buz da değil 60 TL. İadesini talep ediyorum aksi takdirde hakem heyetinden sosyal ağlara kadar başvuracağım neresi varsa hepsine başvuracağım...

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar D.
  04 Ağustos
  13:41

  sonuç = 3 kuruşa tenezzül edip sözde birkaç prosedürün yazılı olduğu robot mesajlardan 1-2 tane yollayıp konuyu kapattıklar. ne para iadesi yapıldı ne de arayan oldu.
  bir daha asla ama asla Akbank'la işim olmaz hakem heyetindn gelecek sonucu bekliyorum.
  reklamlar da da insanı kandırmaya çalışıp ceplerinde ki 3 kuruşu almanın peşinde olan bu kurumdan uzak durun

 • Serdar D.
  03 Temmuz
  14:09

  İyide kardeşim açıklamanızın bana bir yararı yok ben 60 TL\'lik kesintiyi geri istiyorum. Ayıp denen bir şey var zaten bu ülkede para azanmanın nasıl bir zorluk olduğunu biliyosunuz. Bizden aldığınız 60 TL ler kesintiler; Kıvanç Tatlıtuğ, ilker Ayrık gibi adamlara Trilyonlar veriyosunuz. Tüketici hakem heyetine başvuracağım.
  Öyle kolay değil insanların parasını almak. Küçük hesapların peşinde olan sözde büyük kurumlar...

 • 02 Temmuz
  22:47

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 02/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 02 Temmuz
  14:31

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi