Akbank Yeni Karta Borç Bakiye Aktarımı Yapılmıyor.

Gurol A. |

MBB:1584707621/8/2014 tarihinde gelen mail'de Fish Card'ın Axess'e döneceği ve yeni basılan Axess kart için de ilk sene üyelik aidatı alınmayacağı belirtildi.Ç.M arayıp, yeni gelecek Axess Kartın temassız olmasını istedim. Bu talebimin alınamayacağını şubeye gitmem gerektiğini belirttiler. Şubeden başvurumu yaptım ve bugün istediğim nitelikteki Axess'i aldım. Bugun Ç.M'yi tekrar aradım, mevcut kullanmakta oldugum *7987 ile biten fishcard'ın içindeki borç bakiyesinin yeni gelen *3342 ile biten Axess'e aktarılmasını rica ettim. Bu aktarımdan sonra da fish'i iptal etmek niyetindeydim. Agent "aktarım yapılamıyor" seklinde bilgi verdi ama daha önce yaptım bunu sorun burada. Acil dönüş ricadır.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  18:17

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi