Akbank Yatırım Hesabı Bakım Ücreti!

Kubilay U. |

Maaş müşterisi de olduğumAkbank'daki hesabımdan hiçbir uyarı, bilgilendirme yapmaksızın, banka hesaplarındaki bakiyeye el koyarcasına 40,00 TL tutarında "Bakım Ücreti" kesilmiştir. Tutarın hesabıma geri yansıtılması için gereken tüm çabayı sarf edeceğim.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mart
  10:27

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup tarafınıza 04/03/2015 tarihinde telefon yolu ile bilgi verilmiştir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Kubilay U.
  24 Şubat
  21:16

  Şikayetimle ilgili bir geri bildirim, ilgi, alaka, bilgilendirme olmadı.

 • 16 Şubat
  17:59

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi