Akbank Yatırılmayan Chip Para!

Serpil B. |

Akbank'ın Eylül ayında organize etmiş olduğu harcama sözüne karşılık chip para kampanyasına katıldım, söz verdiğim gibi Neo kartım ile Eylül ayı içinde 10 harcama yaptım fakat Akbank söz verdiği 200 chip parayı hesabıma yatırmadı. İlk şikayetimi 08.10.16 tarihinde bildirdim fakat 11.10.16 tarihinde harcama yapmadığım için chip paranın yatırılmadığı cevabını aldım. Aynı gün tekrar telefon ile şikayetimi bildirdim, bu seferde bilgilerime ulaşamadıklarını söyleyip internet üzerinden şikayetimi tekrarlamamı istediler. Onu da yaptım ve birkaç gün sonra yaptığım harcamaların dekontlarını da ayrıca mail olarak gönderdim fakat hala ne dönüş yapıldı, ne de chip paralar hesabıma yattı. Akbank gibi büyük bir bankanın sözünde durmaması ve basit bir incelemeye bu kadar çok zaman harcaması çok ayıp.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  09:06

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi